O nas

Z firmą Colway związani jesteśmy od 2007 roku. Na przestrzeni tych lat współpracy zdobyliśmy ogromną wiedzę na temat produktów kolagenowych, których powstało w firmie Colway już ponad 50 i będą powstawać kolejne, jak zapewnia prezes Jarosław Zych.

Nasze pierwsze kroki i kolejne ponad 10 lat działania odbywały się na terenie Norwegii. Od 2020 roku działamy na terenie Polski (od 2022 roku jako HEALTHY LIFESTYLE BY AGNIESZKA MILEWSKA). Naszym celem jest nie tylko sprzedaż detaliczna produktów i budowanie struktury, ale również tworzenie materiałów szkoleniowych w zakresie prowadzenia biznesu online. W kontekście nadchodzących zmian uważamy, że jest to bardzo pożądana umiejętność, która znacząco wpłynie na wyniki działań naszych dystrybutorów i managerów.

Nieocenione są informacje zwrotne od klientów jak i nasze doświadczenie w stosowaniu produktów kolagenowych, które potwierdzają skuteczność i wyjątkowość produktów firmy Colway. Również niezachwiana współpraca, bez niemiłych niespodzianek, jakie potrafią zdarzać się w innym firmach MLM, zachęca do dalszej kontynuacji i polecania firmy Colway jako godnego zaufania partnera biznesowego.

 

 

Bestsellery
BabyCol
BabyCol
109,00 zł
szt.
Blue Diamond Cream
Blue Diamond Cream
319,00 zł
szt.
Colvita 120 Kapsułek
Colvita 120 Kapsułek
387,00 zł
szt.
Eliksir Dr Słonia
Eliksir Dr Słonia
99,00 zł
szt.
Kolagen Naturalny Platinum 100 ml
Kolagen Naturalny Platinum 100 ml
387,00 zł
szt.
Kolagen Vege 45 ml
Kolagen Vege 45 ml
227,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl